Strefa klienta
 

Realizacje WWW

LOGOPEDA.ORG.PL

• LOGOPEDA.ORG.PL

Rozbudowane wielowątkowe oprogramowanie dla ogólnopolskiego serwisu Polskiego Związku Logopedów. Wyposażone jest m. in. w giełdę pracy, system dodawania uczelni, aktualności, placówek przez użytkowników, dwa autorskie fora dyskusyjne. Oddzielną integralną częścią oprogramowania jest autorski system wspomagający coroczne akcje DBDL (Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych) w tym: podział na koordynatorów akcji w każdym z oddziałów PZL, pełniących rolę podadministratorów systemu, mini-CRM służący do wymiany informacji między koordynatorami a placówkami logopedycznymi biorących udział w akcji, składanie raportów przez placówki wraz z automatycznym generowaniem statystyk przebiegu akcji.

Zlecenie realizowane jako podzlecenie od firmy MIMO Multimedia Łódź Gdańska 54. Realizacja nie obejmowała projektu graficznego, współpraca z firmą MIMO zakończyła się w 2010r.

 
WIOL.COM.PL

• WIOL.COM.PL

Nowa odsłona strony biura rachunkowego "WIOL" oparta na systemie e-księgowości. Posiada automatycznie aktualizujący się system newsów oraz informacji o kursach walut.

 
TEATR WIELKI W ŁODZI

• TEATR WIELKI W ŁODZI

Oprogramowanie dla rozbudowanej strony internetowej Teatru Wielkiego w Łodzi. Oprócz ogromnej ilości opcji edycyjnych służących do zarządzania całością informacji w witrynie posiada zaawansowany autorski newsletter z podziałem na grupy mailingowe.

Zlecenie realizowane jako podzlecenie od firmy MIMO Multimedia Łódź Gdańska 54. Realizacja nie obejmowała projektu graficznego, współpraca z firmą MIMO zakończyła się w 2010r.

 
HARTMANN24.PL

• HARTMANN24.PL

Autorski sklep internetowy z całą gamą rzadko spotykanych opcji jak np. uzależnienie dostępnego asortymentu i ceny produktów od typu zarejestrowanego użytkownika. Prócz tego:

  • integracja z programem magazynowym
  • płatności on-line
  • klienci zaufani
  • raporty zamówień do celów statystycznych

etc.

 
Licznik: 35606
Aleksander Trojanowski tel: 691 - 887 - 235, e-mail: trojan(ns)mnc.pl
xhtml css
All right reserved by AlexSoft